• email Email: ekostyl@ekostyl.pl
  • telefon Tel.: 0501649501
 

O firmie

Jeśli jesteś właścicielem lub pracownikiem sklepu, straganu lub salonu w branży meblarskiej lub innego wielobranżowego punktu handlowego, to dobrze trafiłeś.

Wiele firm takich jak Twoja zbudowało naszą pozycję lidera w branży na podkarpackim rynku i dało nam liczącą się pozycję w skali całego kraju.


Ogromny asortyment

Od samego początku naszego istnienia jasno postawiliśmy sobie zasadę: hurtownia to duży asortyment a nie tylko pełne magazyny. To co znajdziesz w  naszej hurtowni to nie tylko towar najlepiej reklamowany ale najlepiej się sprzedający.

Tutaj znajdziesz również towar, którego próżno szukać w innych tego typu punktach, a o który na pewno będą pytać Twoi klienci. Twój klient ma wiedzieć, że znajdzie u Ciebie niemal wszystko czego będzie potrzebował a Ty będziesz wiedział, że zaopatrzysz się ten towar u nas.

Niskie ceny

Uczciwa oferta hurtowa, to taka, która nie wykorzystuje klienta i jego niewiedzy na temat obecnych cen producentów. Zawsze stosowaliśmy politykę sprzedaży na niskich marżach w stosunku do cen producentów. Jeśli spada cena producenta na jakiś oferowany przez nas towar, to Ty będziesz tym pierwszym, który na tym skorzysta, bo ta cena staje się natychmiast niższa u nas.

Sprawna obsługa na miejscu

Jesteśmy dumni z naszej załogi. Nasza hurtownia z ogromnym asortymentem i niskimi cenami nie byłaby nawet w części taką jaką jest, gdyby nie tworzący ją pracownicy. Jesteśmy dumni z naszych pracowników, bo nasi klienci dają nam wyraźnie poznać, że bardzo im odpowiada zaangażowanie oraz szybka i fachowa obsługa jaką mają na naszych salach hurtowych.